Preloader icon

Ekibimize katılmak ister misiniz?

Profesyonel çalışma arkadaşları ve son teknoloji donanımımızla müşterilerine her geçen gün daha kaliteli hizmet veren Helvacıoğlu Otomotiv ailesine katılmak ister misiniz?

Helvacıoğlu Otomotiv olarak yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerinin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılayan, müşterilerinin ve çalışanlarının memnuniyetlerini arttırarak amaçlarını çevre ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğu kurum ve kişilerle uyum içerisinde gerçekleştiren dünya, ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmayı hedef olarak belirleyen Helvacıoğlu Otomotiv ailesine sizleri de bekliyoruz.

  • Rahat çalışma ortamında işinizi severek yapabileceğiniz aile sıcaklığında bir ortam sunan
  • Son teknoloji ve teknik ekipmanlarımızla müşterilere daha kaliteli hizmet verebilen
  • Verdiği hizmetin her zaman arkadasında duran, mutlu müşteri ekosistemine sahip olan Helvacıoğlu ailesine siz de katılın!

Açık Pozisyonlar

Servis Danışmanı

- Müşteriyle birlikte araç km’sini, yakıt seviyesi dış ve iç görsel kontrollerini yapan - Müşterinin talebi doğrultusunda tahmini maliyet fiyatı vererek aracın tahmini teslimat süresini müşteriye bildirmek.

Mekanik Teknisyeni

Mekanik bakım ve onarım yapmak, Müşteri beklentilerini verimli bir şekilde en kısa zamanda yerine getirmek, Arıza tespiti yapabilen, Gelişime ve yeniliklere açık, müşteri memnuniyeti odaklı çalışabilen.

Müşteri İlişkileri Danışmanı

Müşteri memnuniyeti gereğince; servis ve bakımdan sonra müşteriyi aramak ve düşüncelerini kaydederek raporlamak, kampanya ve özel servis günlerde müşteriler ile önceden görüşmek ve davet etmek.

İç & Dış Aksam Uzmanlığı

Olabilecek tüm sorunları çözen profesyonel ekip

Bilgi Alın

Tüm bakım & Mekanik İşlemler

Yağ, filtre, şansıman, kaporta, aküi balata, klima, fren

Bilgi Alın

Uygun fiyat &
Kaliteli Servis

Servis & araç bakım seçeneklerimizi inceleyin. &

İletişim

Yedek parça &
ürün yelpazesi

X