Preloader icon
Helvacıoğlu Otomotiv Hakkında

Profesyonel kadro &
Eşsiz tecrübe

Kurulduğumuz ilk günden beri sürdürmekte olduğumuz eşsiz hizmet ve anlayış ile mutlu müşteri sayısını her geçen gün arttırmaktan mutluluk duyuyoruz. “Helvacıoğlu Otomotiv” olarak 42 yıllık tecrübesiyle faaliyette olan firmamız profesyonel ekip ve son teknoloji donanımıyla hizmet vermektedir. Ürünlerimizin yüksek kalitede olmasıyla birlikte, yeniliği ve zerafeti, müşteri memnuniyetini ilke bilip, siz değerli müşterilerimizle daha da ileriye yol almaktan kıvanç duyarız. “Helvacıoğlu Otomotiv” olarak imzamız kalitemiz diyerek yola çıktığımız bu sektörde her geçen yıl daha da büyüyen müşteri potansiyelimizle bizler, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetinin en başaralı şekilde yerine getirilmesi için çalışmaktayız.

MİSYONUMUZ & VİZYONUMUZ
Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak. Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetlerini artırmak. Amaçlarımızı çevre ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde gerçekleştirmek. Dünya, ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak. Mevcut ve yeni ürünlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak.

Bir Servisten Daha Fazlası

Kalite Güven & Başarı

Fren, Hidrolik & Yağ Değişimi

Belirli aralıklarla değişim ve bakım gerektiren tüm işlemler profesyonelce servislerimizde yapılmaktadır. Randevu alarak sizde mutlu müşterilerimiz arasına girebilirsiniz.

Lastik & Şanzıman

Lastik onarımından değişimine kadar şanzıman bakımlarından iç aksam analiz ve bakımlarına kadar yıllardır Helvacıoğlu Otomotiv yanınızda.

Bakım Paketleri

Yerli ve yabancı tüm araçların bakım ve onarımını eksiksiz olarak yapıyoruz. Gönül rahatlığı ile sevdiklerinizle seyahat ederken aracınızın eksiği var mı diye endişe etmeyin.

Videoyu izlemek için tıklayın.
Helvacıoğlu Otomotiv

Neden Helvacıoğlu Otomotiv?

Kalite &
Profesyonellik

43 yıllık tecrübemizle, deneyimlerimizi sizlere daha iyi hizmet verebilmek için, sizleri mutlu edebilmek için çalışıyoruz.

Servis Kalitesi 90%
Teknik & İç Aksam Deneyimi 90%
Uzun Süreli Garanti 100%
12 0 'dan
fazla müşteri
%
arıza tespit & onarım
8 0 'dan
fazla bitmiş proje
6 0 +
teşekkür ve ödül

Aracınızın bakım zamanımı geldi?
Yedek parçaya mı ihtiyacınız var?
Mevsimlik lastik ihtiyacınız mı var?

Randevu, sorularınız ve ihtiyaçlarınız için bizi her zaman arayabilirsiniz.
0312 430 36 36

Müşteri Deneyimi

Müşteri Memnuniyeti = İşletme Memnuniyeti

Motorumdan gelen gürültü üzerine bu servise getirdim arabamı. Tüm motor hattını temizleyip yazılımsal olarak kontrol ettiler. ilginiz için tekrar teşekkür ediyorum.
Kemal Hasır
bu servise ikinci kez geliyorum ve hizmetleri çok hoşuma gidiyor. kibar ve saygılılar ve aynı zamanda rekabetçi fiyat politikaları beni çok memnun ediyor.
Özge Bağdur
Giderek artan ilgi hakikaten alın teri. Yağ değişiminden lastiğe kadar araçlarımda helvacıoğlu otomotiv'i tercih ediyorum şu ana kadar hiçbir problem yaşamadım.
Selim Sağduyu
X